XII Tomaszowskie Teatralia

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że przyjęliśmy zgłoszenia zespołów teatralnych, przygotowaliśmy program imprezy, uczestniczyliśmy w próbach technicznych. Maski dla zwycięzców są już wypolerowane i czekają w bezpiecznym miejscu. Przed nami ostatnie przygotowania przed jutrzejszą inauguracją XII zdarzeń scenicznych w naszym mieście.

Przypominamy i zapraszamy:

środa, godzina 10 – rozpoczęcie XII Tomaszowskich Teatraliów, pierwszy dzień zmagań scenicznych -wstęp wolny

czwartek, godzina 10 – drugi dzień zmagań scenicznych – wstęp wolny

piątek, godzina 16 – ogłoszenie wyników

piątek, godzina 17 – biletowany spektakl dla dzieci pt. ,,Jacek i Placek”

sobota, godzina 18 – biletowany monodram dla dorosłych i młodzieży pt. ,,Grubaska”

Zachęcamy wszystkich pasjonatów teatru do uczestnictwa w Teatraliach. To doskonały pomysł, by spędzić wolny czas, by zapoznać nasze dzieci ze sztuką teatralną.

Organizatorem XII Tomaszowskich Teatraliów jest Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, filia MOK. Całe wydarzenie odbędzie się w filii OK ,,Tkacz” (ul. Niebrowska 50). Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Starosta Tomaszowski oraz Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

Monodram ,,Grubaska"

Monodram ,,Grubaska”