W miniony weekend – 07 i 08. czerwca odbyły się warsztaty fotograficzne zorganizowane przez nasz Ośrodek a poprowadzone przez Izabelę Urbaniak. Były to niezwykle pracowite, kreatywne i… gorące dni. W sobotę uczestnicy pracowali w Parku Miejskim im. Solidarności, natomiast w niedzielę za tło do zdjęć posłużyły wnętrza Muzeum im. Hr. Antoniego Ostrowskiego w naszym mieście.
Efekty tych niezwykłych sesji będziecie mogli Państwo oglądać na naszych stronach oraz podczas wystawy o terminie i miejscu której będziemy informować na bieżąco.
Na wyjątkowość tego wydarzenia złożyło się kilka elementów: talent i charyzma prowadzącej warsztaty – Izabeli Urbaniak, uroda, cierpliwość i profesjonalne podejście modelek – Agatki i Gosi oraz pasja i zaangażowanie wszystkich uczestników warsztatów (z pracownikami MOK – u włącznie).
Specjalne podziękowania składamy: p. Izabeli Urbaniak, naszym rewelacyjnym modelkom – Agacie Milczarek i Gosi Jamce, dyrekcji i pracownikom Muzeum im. Hr. Antoniego Ostrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim oraz oczywiście wszystkim niezwykle utalentowanym uczestnikom warsztatów!

IMG_5700IMG_6298IMG_63301