Podsumowanie czwartej edycji projektu „wCZASy w sercu miasta”- cyklu imprez kulturalnych, realizowanych w drugiej połowie sierpnia przez Tomaszowski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Miejskie Centrum Kultury, filię MOK odbyło się 18 października. Projekt współfinansowany przez Urząd Miasta Tomaszowa Maz., skierowany był do mieszkańców naszego miasta, szczególnie do tych, którzy nie mieli okazji spędzić wakacyjnego czasu poza Tomaszowem.

W programie znalazły się m.in. warsztaty ceramiczne, „potańcówka” miejska, przegląd amatorskiej twórczości, koncerty muzyczne, wycieczki i rajdy. Podsumowaniem projektu był koncert Agnieszki Dąbrowskiej zatytułowany „Jesienna zaduma”. W programie znalazły się utwory z gatunku poezji śpiewanej. Artystce akompaniował Piotr Goljat (instrumenty klawiszowe). W drugiej części koncertu gościnnie wystąpił Mieczysław Kincel, partnerując artystce w duetach znanych musicali i operetek. Koncert poprzedziła prezentacja albumu ze zdjęciami podsumowująca czwartą edycję projektu.