Miejskie Centrum Kultury, filia MOK zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym młodzież oraz dorosłych mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego.

Na konkurs można przekazywać fotografie, których tematyka wiąże się z tytułem „Magiczne chwile zatrzymane w czasie” w dwóch kategoriach tematycznych: krajobraz i portret. Technika wykonania fotografii jest dowolna, dozwolona jest tylko podstawowa korekcja. Format wywołanej fotografii nie może być mniejszy niż 20×30 cm.

Prace wykonane zgodnie z wymogami organizatorów należy przekazać osobiście do sekretariatu lub przesłać na adres placówki: Miejski Ośrodek Kultury, ul. Browarna 7 w nieprzekraczalnym terminie do 26 maja 2018 r. Nie ma możliwości dostarczania prac drogą elektroniczną.

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO